На Полтавщині призначили нового заступника керівника поліції

На Полтавщині призначили нового заступника керівника поліції | Oblnews - Новини Полтаської області

Сергій Рекун – полковник поліції, новий заступник начальника обласного управління та начальник Слідчого управління поліції Полтавської області.

Його представили особовому складу 12 січня. Про це повідомили у поліції Полтавщини.

Згідно з реєстром декларацій, Рекун працював заступником начальника ГУ НП в Хмельницькій області. З журналістами обговорював питання щодо стану розслідувань правопорушень проти журналістів, питання співпраці ЗМІ та поліцією в Хмельницькій області.

До цього працював у Київській області. Згідно з повідомленнями ЗМІ, його підозрювали у причетності до зникнення вилученого правоохоронцями майна ТОВ «Автокомплекс “Анастасія”» восени 2017 року. Під час розслідування кримінальної справи з приводу здійснення господарської діяльності автомобільних газозаправних станцій на території Київської області без дозвільних документів, вилучили кілька тонн дизельного палива, скраплений газ, талони та газозаправний комплекс. 23 грудня 2020 Київський апеляційний суд підозру скасував.

Також начальник управління Євген Рогачов представив керівника Управління карного розшуку підполковника поліції Олександра Лиманця.

Натомість з керівного складу поліції звільнився Артем Родигін, який виконував обов’язки керівника після переведення Івана Вигівського до Києва. Ймовірно, він працюватиме у київській поліції.

Джерело: сайт «ЗМІСТ»