Гороскоп на 15 січня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна братися за будь-яку роботу

Гороскоп на 15 січня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна братися за будь-яку роботу | Oblnews - Новини Полтаської області

День, коли людська психіка може зазнати серйозного тиску, що своєю чергою призведе до перепадів настрою.

Можна братися за будь-яку роботу, включаючи найскладнішу – енергії, нестачі в якій не буде спостерігатися, вистачить на все. Спілкування з оточенням буде плідним, головне, стримувати емоційні пориви, щоб не зіпсувати добрі стосунки, які вибудовувалися роками.

Овен (21.03 – 20.04)

Найважливіше сьогодні – обов’язково довести до кінця розпочату справу, хоч би якою складною вона була, інакше вже завтра можна потрапити в цейтнот – залагодження ситуації забере багато моральних та фізичних сил.

Телець (21.04 – 21.05)

Досягти поставленої мети можна буде, тільки доклавши неабияких зусиль — у вигляді манни небесної сьогодні нічого нікому на голову не впаде, не варто сподіватися на це.

Близнята (22.05 – 21.06)

Яким би не був привід для свята, не варто святкувати його за допомогою алкоголю – результат виявиться зовсім не тим, на який ви розраховуєте: замість легкості та веселощів ви отримаєте тяжкість та каяття.

Рак (22.06 – 22.07)

Сьогодні навіть найобережніші з вас можуть ризикувати, щоправда, робити це варто з неабиякою часткою озирання на обставини, що склалися: так, купити лотерейний квиток можна, а грати в казино, поставивши на кін всі гроші, ні.

Лев (23.07 – 21.08)

Зірки, незважаючи на суботу, рекомендують вам перейти від слів до дії: якщо ви давно збиралися стати до реалізації важливого для вас проєкту, ваш час настав – можна робити перший крок.

Діва (22.08 – 23.09)

Намагайтеся приділити максимум уваги своїм рідним – благо, на календарі вихідний, і на стані робочих процесів це ніяк не позначиться – навпаки, створяться додаткові умови для зустрічі.

Терези (24.09 – 23.10)

День, коли можна – і треба – виявляти рішучість, до того ж з урахуванням вихідного дня можна сказати, що стосується це не професійної, а особистої сфери життя: не варто чекати на милість від природи, треба взяти все самим.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні необхідно уважно стежити за тим, як поводитиметься оточення – рідні та друзі: швидше за все, хтось із них “проколеться”, показавши своє справжнє – недоброзичливе – обличчя.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Якщо у спілкуванні з близькою подругою прослизне заздрість, яку вона не в змозі буде приховати, поставтеся до цього з терпінням та розумінням: людині, яка має подібні проблеми, треба поспівчувати.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Як би ви не проводили вихідний, намагайтеся утриматися від азартних ігор, особливо якщо вони будуть вестися на гроші: велика ймовірність того, що замість виграшу ви опинитеся у серйозному програші.

Водолій (21.01 – 18.02)

Зірки рекомендують вам звертати увагу на сигнали, які цього дня подаватиме ваш організм: бажання з’їсти шоколадку або випити склянку молока може свідчити про брак важливих мікроелементів.

Риби (19.02 – 20.03)

Для роботи, яка чекає на вас на початку наступного тижня, знадобиться впевненість у собі та своїх силах – бажано витратити нинішні вихідні на те, щоб підвищити самооцінку.