У Полтавському районі підпалили приватний будинок депутата Євгена Момонта

У Полтавському районі підпалили приватний будинок депутата Євгена Момонта | Oblnews - Новини Полтаської області

Поліція Полтавщини встановлює обставини виникнення пожежі у будинку місцевого жителя.

14 січня, близько 5-ї ранку, до відділу №2 Полтавського районного управління поліції надійшло повідомлення від жителя Полтави, 1983 року народження, що у його будинку, розташованому в одному із сіл Полтавського району,  виникла пожежа. Про дану подію власник дізнався від служби охорони, яка прибула на спрацювання сигналізації в будинку, — повідомляє поліція Полтавщини.

При виїзді на місце події слідчими було виявлено пошкодження вогнем вхідних дверей та частини підлоги. На момент пожежі у будинку нікого не було.

Наразі слідчим підрозділом, під процесуальним керівництвом прокуратури, вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією частини 2 статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу) Кримінального кодексу України.

Обставини події з’ясовує слідство.

У Полтавському районі підпалили приватний будинок депутата Євгена Момонта | Oblnews - Новини Полтаської області У Полтавському районі підпалили приватний будинок депутата Євгена Момонта | Oblnews - Новини Полтаської області У Полтавському районі підпалили приватний будинок депутата Євгена Момонта | Oblnews - Новини Полтаської області

Фото «ЗМІСТ»