Чому досі не покарані вбивці мера Кременчука – Олега Бабаєва? — це питання намагаються розкрити журналісти Азербайджанського телеканалу «BakuTV»

Чому досі не покарані вбивці мера Кременчука - Олега Бабаєва? — це питання намагаються розкрити журналісти Азербайджанського телеканалу «BakuTV» | Oblnews - Новини Полтаської області

Олег Бабаєв, мер Кременчука, був азербайджанцем, він завжди підтримував зв’язок з батьківщиною свої рідних.

Жорстоке вбивство мера сколихнуло не тільки жителів України, а й азербайджанців всього світу. 

Азербайджанський телеканал «BakuTV» у своєму сюжеті намагається дізнатися, чому досі не покарані вбивці Олега Бабаєва.

Бабаєв наразі залишається єдиним азербайджанцем в історії, який був мером європейського міста і єдиним українським посадовцем місцевого самоврядування, якому встановлено пам’ятник.

Нагадаємо, мера Кременчука Олега Бабаєва вбили 26 липня 2014 року

У 2019 році Гадяцький районний суд виніс перший вирок у справі за звинуваченням у вбивстві мера Кременчука Бабаєва. Одного з виконавців злочину – Ігоря Пасічного – визнано винним і засуджено до 10 років позбавлення волі. Вирок було оголошено 15 жовтня 2019 року. Ігор Пасічний прийняв рішення співпрацювати зі слідством. Він щиросердно зізнався у скоєних злочинах. І розповів, що організатором вбивства був Крижановський, а замовником – Мельник. Виконавцями стали Пасічний і Куник, при цьому постріли здійснював Куник, стверджував Пасічний у своїх показах перед судом.

У вбивстві звинувачуються Олександр Мельник, власник телекомпанії «Візит» як замовник, колишній міліціонер Олександр Крижановський (організатор) і двоє виконавців. Троє з них знаходяться під вартою в Полтавському СІЗО.

Мотивом для вбивства слідство вважає помсту з боку Мельника, адже Бабаєв хотів повернути «Візит» громаді Кременчука, а суддя Лободенко приймав рішення про арешт майна Мельника.