Гороскоп на 18 січня для всіх знаків зодіаку: день, який зробить нас розкутими

гороскоп

День насамперед відрізняється тим, що робить людей розкутими – не думаючи про правила та умовності.

Можна розпочинати роботу над новими проєктами – їх реалізація виявиться блискучою, налагоджувати стосунки з близькими людьми, якщо, зрозуміло, останнім часом вони погіршилися. Відповідаючи на важливі – життєві чи професійні – запитання, необхідно звертатися за порадою не до розуму, а до інтуїції: їй вдасться побачити те, чого не помітить мозок.

Овен (21.03 – 20.04)

Незважаючи на те, що бурхливі енергії дня можуть підштовхувати до фізичної активності, від занять спортом краще відмовитись – надто велика ймовірність отримання травми, звихнення чи розтягнення.

Телець (21.04 – 21.05)

Свобода дій, яку ви відчуєте сьогодні, дозволить легко і невимушено спілкуватися з людьми, що оточують вас, що створить сприятливі умови для нових професійних зв’язків.

Близнята (22.05 – 21.06)

День сприятливий для будь-яких – навіть найперспективніших і сміливіших – проєктів: будучи здійсненими в цей час, вони виявляться напрочуд успішними, так що важливо не прогаяти щасливий шанс.

Рак (22.06 – 22.07)

За своїм здоров’ям необхідно ретельно стежити завжди, але сьогодні воно вимагатиме особливої уваги: намагайтеся відмовитися від їжі, свіжість та якість якої викличе у вас хоча б незначний сумнів.

Лев (23.07 – 21.08)

Хороший настрій, який супроводжуватиме вас у першій половині дня, вже після обіду можуть спробувати зіпсувати недоброзичливо налаштовані люди – не варто звертати уваги на їхні випади.

Діва (22.08 – 23.09)

Люди, що оточують вас, цього дня можуть втратити обережність і показати вам своє істинне обличчя: так ви зможете дізнатися, хто дійсно добре до вас ставиться, а хто — тільки прикидається другом.

Терези (24.09 – 23.10)

День сприятливий для відпочинку як активного, так і пасивного: втім, найкращим виходом буде “перемикання” з розумових занять на фізичні і назад.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Звертайте увагу на знаки, які в цього дня може надсилати вам доля: цілком можливо, що в них буде міститися відповідь на важливе запитання, яке цікавить досить довгий час.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Перепади настрою, які ви можете відчувати цього дня, зроблять вас вкрай неприємним співрозмовником, тому намагайтеся триматися подалі від тих, чиє ставлення ви цінуєте.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Від походу до перукаря сьогодні краще відмовитись, навіть якщо візит був обумовлений заздалегідь: маніпуляції з волоссям не тільки не виправдають очікувань, а й негативно позначаться на добробуті.

Водолій (21.01 – 18.02)

День, незважаючи на його будній статус, сприятливий для налагодження сімейних стосунків, тому його – зрозуміло, за можливості – треба провести з рідними та близькими людьми.

Риби (19.02 – 20.03)

Не варто давати волю своїм – особливо негативним – емоціям: вирвавшись на волю, вони можуть зробити вас нестерпним у спілкуванні з людьми, що оточують вас, чого вони вам, найімовірніше, не вибачать.