Рятувальники Полтавщини протягом доби відбуксували 14 автомобілів та «швидку»

Рятувальники Полтавщини протягом доби відбуксували 14 автомобілів та «швидку» | Oblnews - Новини Полтаської області

Протягом 18 січня на Полтавщні, через ускладнення погодних умов, рятувальники відбуксирували 9 вантажівок, 6 легковиків та автомобіль «швидкої» з людьми.

Надзвичайники з Полтавського гарнізону ДСНС України чотири рази залучалися до ліквідації наслідків ускладнення погодних умов. Так, у Хорольській, Шишацькій та Зіньківській громадах рятувальники відбуксирували 9 вантажних, 6 легкових автомобілів та один автомобіль Екстреної медичної допомоги, у яких перебували 22 людини.

О 17:50 до Служби порятунку «101» повідомили про те, що автомобіль Екстреної медичної допомоги у селі Переліски Зіньківської громади Полтавського району, прямуючи на виклик до села Бобрівник, застряг у сніговому заметі та не може самостійно продовжити рух.

За інформацією пресслужби надзвичайників області, рятувальники, які прибули на виклик, відбуксирували спецавтомобіль на безпечну ділянку дороги. Для надання допомоги залучалися п’ятеро чоловік особового складу 12 державної пожежно-рятувальної частини та одна одиниця техніки.