680 грн за побиття дружини: у Кременчуці засудили чоловіка за домашнє насильство

побили женщину

У Кременчуці засудили чоловіка, уродженця м. Коростишів Житомирської області, за побиття дружини у стані алкогольного сп`яніння. Дії правопорушника кваліфікували за ч. 1 ст.125 КК України – нанесення умисного легкого тілесного ушкодження.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

За даними реєстру, 24 серпня 2021 року близько 22:00 години чоловік разом зі своєю дружиною знаходився за місцем їх спільного проживання . На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин обвинувачений розпочав сварку з жінкою.

Чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, підійшов до дружини та схопивши її руками то за волосся, то за її руки почав штовхати та умисно наніс декілька ударів долонею руки, які прийшлись в область обличчя.

В результаті умисних протиправних дій обвинувачений, відповідно висновку експерта завдав потерпілій тілесні ушкодження у вигляді: двох синців на правому стегні в нижній третині, на верхній повіці лівого ока, трьох синців в середній третині лівого стегна, на зовнішній поверхні середньої третини лівого плеча, в нижній третині лівого передпліччя по зовнішній поверхні, в середній третині лівого передпліччя по задній поверхні, в верхній третині лівого передпліччя, на тильній поверхні лівого променево-зап`ясткового суглобу з переходом на тильну поверхню лівої кисті, на тильній поверхні правої кисті у основи 1-го та 2-го пальців, на долонній поверхні правого променево-зап`ясткового суглобу; саден на правій щоці, в проекції кута нижньої щелепи справа, в правій завушній ділянці, чотирьох саден на спині справа в проекції правої лопатки, які утворились від неодноразової дії тупих, твердих предметів, індивідуальні властивості яких в ушкодженнях не відтворились, можливо в указаний термін, і за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Обвинувачений , у судовому засіданні вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України і призначив покарання у виді штрафу в розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 680 гривень.