Не приготувала сніданок дитині: 1,5 роки тюрми отримав полтавець, який побив свою дружину за невиконання домашніх обов’язків

Не приготувала сніданок дитині: 1,5 роки тюрми отримав полтавець, який побив свою дружину за невиконання домашніх обов’язків | Oblnews - Новини Полтаської області

Рік і 6 місяців позбавлення волі отримав полтавець за побиття дружини. Причиною конфлікту стало те, що дружина не жінка не приготувала сніданок дитині.

У грудні 2020 року вранці, перебуваючи за місцем проживання, жінка почала заварювати каву та вийшла на балкон курити, чоловік вважав, що спочатку вона повинна приготувати сніданок малолітній дитині.

Під час з’ясування стосунків чоловік 5 разів вдарив дружину кулаком у голову та обличчя, коли остання впала, ще кілька ударів завдав ногою у руки та плече, спричинивши потерпілій тілесні ушкодження. У подальшому він забрав мобільний телефон, тож жінка звернулася за допомогою до сусідки, щоб викликати медиків і правоохоронців.

За публічного обвинувачення Полтавської окружної прокуратури Київським районним судом Полтави чоловіка засуджено за ч. 1 ст. 122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Свою вину у вчиненні злочину обвинувачений не визнав і збирається оскаржувати вирок.

Пресслужба Полтавської обласної прокуратури