«Заробив» 8 адміністративних протоколів та постанов: у Миргороді п’яний водій ВАЗу протягом доби порушив низку правил дорожнього руху

«Заробив» 8 адміністративних протоколів та постанов: у Миргороді п'яний водій ВАЗу протягом доби порушив низку правил дорожнього руху | Oblnews - Новини Полтаської області

У Миргороді поліція склала відносно 47-річного жителя Лубенського району 8 протоколів та адмінпостанов за ряд порушень Правил дорожнього руху, серед яких, керування транспортним засобом у стані сп’яніння та злісна непокора законним вимогам поліцейських.

16 січня, близько 16-ї, чоловік порушив вимоги дорожньої розмітки, потім – проігнорував сигнал поліцейських про зупинку та намагався втекти. Правоохоронці оперативно зупинили втікача та під час перевірки встановили, що він керував автомобілем без посвідчення водія та інших реєстраційних документів й мав очевидні ознаки сп’яніння. Також з’ясувалося, що порушника вже притягували до адміністративної відповідальності за керування напідпитку – наприкінці 2021 року суд наклав на жителя Лубенщини 17 тисяч гривень штрафу.

Відносно водія склали два протоколи та дві постанови:

  • за повторне керування транспортним засобом у стані сп’яніння (ч.2 ст.130 КУпАП);
  • за злісну непокору законній вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов’язків (ст.185 КУпАП);
  • за порушення вимог дорожніх знаків та розмітки (ч.1 ст.122 КУпАП);
  • за керування транспортним засобом водієм, який не має при собі посвідчення водія та інших реєстраційних документів (ч.1 ст.126 КУпАП).

Не зважаючи на відсторонення від керування автомобілем, вже о 6-й ранку, 17 січня, чоловік знову сів за кермо автівки у стані сп’яніння. Побачивши патруль, він спробував «відірватися» від поліцейських, однак, не впорався з керуванням та наїхав на огорожу вуличного газорозподільника.

Цього разу поліцейські задокументували ще 4 правопорушення, серед яких:

  • повторне керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (ч. 2 ст. 130 КУпАП);
  • керування транспортним засобом водієм, який не має при собі реєстраційних та інших документів (ч. 1 ст. 126 КУпАП);
  • порушення правил дорожнього руху (ст. 125 КУпАП);
  • порушення правил дорожнього руху зокрема таке, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди (ст. 124 КУпАП).