Лікування коронавірусу: у МОЗ оновило список препаратів, які застосовуватимуть для боротьби з COVID-19

Лікування коронавірусу: у МОЗ оновило список препаратів, які застосовуватимуть для боротьби з COVID-19 | Oblnews - Новини Полтаської області

Уряд спростив процедуру державної реєстрації ліків від COVID-19 для екстреного медичного застосування.

В Україні для лікування у стаціонарах пацієнтів від COVID-19 було закуплено препарати – «Ремдесевір» та «Тоцилізумаб». Також підписано контракти на купівлю «Молнупіравіру», а також «Паксловід».

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

«Пацієнти із COVID-19 й надалі будуть користуватись сучасними та дієвими методами лікування. Для цього у грудні було оновлено протокол «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)», – сказано в повідомленні.

Крім того, вже підписано договір на поставку 300 тисяч курсів «Молнупіравіру» – препарату для амбулаторного лікування COVID-19. Завдяки цьому препарату можна запобігти перехід захворювання із легкого ступеня тяжкості до середнього та важкого у груп ризиків.

Також підписано попередній договір про закупівлю 300 тис. курсів лікування препаратом «Паксловід».

Як повідомлялося, хворі на COVID-19, які лікуються вдома під наглядом сімейного лікаря, повинні стежити за температурою свого тіла, сатурацією (рівнем кисню в крові), чи не з’явилась задишка і загальним станом організму.

За матеріалами сайту «ТСН»