У Полтаві судитимуть посадовця дитячої міської лікарні, який при закупівлі медобладнання завищив вартість на понад 280 тис. грн

У Полтаві судитимуть посадовця дитячої міської лікарні, який при закупівлі медобладнання завищив вартість на понад 280 тис. грн | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві посадовець дитячої міської лікарні вніс неправдиву інформацію до документів щодо придбання пересувної флюороскопічної рентгенівської системи. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України.

У квітні 2020 року, незважаючи на звільнення від сплати ПДВ операцій із постачання медичних товарів і обладнання у період запобігання поширенню COVID-19, службовець при укладенні договору про закупівлю пересувної флюороскопічної рентгенівської системи включив вказаний податок до вартості медичного обладнання. У подальшому при перерахунку коштів товариству-постачальнику обладнання з місцевого бюджету було зайво сплачено понад 280 тис. грн податку на додану вартість, а територіальній громаді завдано збитків на вказану суму.

Також, не маючи законних повноважень, обвинувачений підписав договір про закупівлю товарів та додаток до нього від імені керівника лікарні.

Під час досудового розслідування постачальником відшкодовано збитки у повному обсязі.

Пресслужба Полтавської обласної прокуратури