На Полтавщині представили нового начальника Лубенського райвідділу поліції

На Полтавщині представили нового начальника Лубенського райвідділу поліції | Oblnews - Новини Полтаської області

24-го січня, очільник поліції Полтавщини Євген Рогачов представив особовому складу Лубенського районного відділу поліції нового начальника – полковника поліції Петра Скічка.

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, поставив новому начальнику та особовому складу Лубенського райвідділу поліції конкретні завдання щодо покращання в районі криміногенної ситуації, налагодження тісної комунікації з органами місцевої влади та самоврядування з метою реалізації новітніх проєктів та технологій, що дозволять створити належний безпековий простір на території обслуговування.

Окремо начальник Главку поліції окреслив основні пріоритети в роботі поліції та акцентував увагу на безумовному дотриманні дисципліни й законності.

«Головним критерієм оцінки роботи поліції є довіра людей. А цього можна досягти виключно в тісній співпраці з територіальними громадами, органами місцевої влади та самоврядування. При цьому, кожен поліцейський повинен мати високий рівень професійної підготовки, швидко та якісно реагувати на повідомлення громадян, бути ввічливим, справедливим та дисциплінованим. Переконаний, що новий начальник зробить усе можливе, щоб рівень довіри людей до поліції Лубенщини лише зростав», – зазначив Євген Рогачов.

Довідково: До призначення на посаду начальника Лубенського районного відділу поліції полковник поліції Петро Анатолійович Скічко працював у одному з підрозділів Головного управління Національної поліції у Вінницькі області.