На Полтавщині поліція вилучила з незаконного обігу підакцизної продукції на майже 350 тисяч гривень

На Полтавщині поліція вилучила з незаконного обігу підакцизної продукції на майже 350 тисяч гривень | Oblnews - Новини Полтаської області

Серед виявлених фактів, близько 150 порушень правил роздрібної чи оптової торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами без марок акцизного податку чи з підробленими марками цього податку, а також близько 100 порушень порядку провадження господарської діяльності. За усіма виявленими фактами поліцією складені адміністративні матеріали, які направлені до адміністративних комісій та суду для прийняття відповідних рішень.

З листопада 2021 року на території країни працівники поліції проводять заходи для припинення нелегальної торгівлі без сплати податків на ринках палива, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів.

Протягом останніх трьох місяців поліцейські Полтавщини перевірили близько 9 тисяч об‘єктів, до яких належать ринки, місця стихійної торгівлі, магазини, кіоски, лотки тощо. Під час заходів поліцейські перевіряють наявність ліцензії на здійснення торгівлі лікеро-горілчаних та тютюнових виробів, наявність акцизних марок на підакцизну продукцію, а також товарно-транспортні накладні на перевезення лікеро-горілчаних та тютюнових виробів.

За результатами перевірок поліцією Полтавської області задокументовано 255 адміністративних правопорушень. З незаконного обігу на загальну суму близько 350 тисяч гривень вилучено:

  • близько 6 тисяч пачок цигарок;
  • понад 300 кг сировини тютюну;
  • майже 1 500 л алкоголю.

Робота поліції в даному напрямку триває.