Знайомилась у розважальних центрах та обкрадала чоловіків: на Полтавщині 20-річну мешканку Херсонщини підозрюють у скоєнні серії крадіжок

Знайомилась у розважальних центрах та обкрадала чоловіків: на Полтавщині 20-річну мешканку Херсонщини підозрюють у скоєнні серії крадіжок | Oblnews - Новини Полтаської області

Слідчі поліції підозрюють 20-річну мешканку Херсонщини у причетності щонайменше до 12 крадіжок у чоловіків. Правоохоронці вилучили речові докази її причетності до серії злочинів.

Оперативники та слідчі Кременчуцького райуправління поліції встановили, що зі своїми жертвами молода жінка знайомилася в розважальних закладах. Серед потерпілих мешканці Кременчука та Горішніх Плавнів.

Фігурантці повідомлено про підозру у скоєнні злочинів. Під час досудового розслідування було з’ясовано, що крім викрадення майна та цінностей жінка також оформила кілька кредитів в різних фінансових установах. На даний час вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.

Слідчі поліції Кременчука, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, здійснюють розслідування кримінального провадження з попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 185 (Крадіжка, вчинена повторно) КК України.

Поліція перевіряє фігурантку на причетність до аналогічних злочинів на території Кременчуцького району. Тривають слідчі дії.