Вбивство військовослужбовців у Дніпрі: 21-річний зловмисник розповів подробиці трагедії

Вбивство військовослужбовців у Дніпрі: 21-річний зловмисник розповів подробиці трагедії | Oblnews - Новини Полтаської області

У соцмережах з’явилося відео, де нацгвардієць Артемій Рябчук, який у Дніпрі на території Південного машинобудівного заводу відкрив вогонь із автоматичної зброї у військовослужбовців, розповідає про скоєнний злочин. 21-річний Артемій забрав життя 5-ти людей, серед них одна цивільна жінка.

Згідно біографії хлопця, він раніше мешкав у селі Броска Одеської області. За словами односельців, він був досить спокійним, друзів у нього не було, ріс у віруючій сім’ї (сім’ї було заборонено мати телевізор чи радіо вдома).

Крім того, сусіди здивовані, як Артемія взагалі призвали до армії, адже його батько помер 5-6 років тому і за фактом він залишився єдиним годувальником.

Сусідка також згадує, що в житті Артемія сталася трагедія.

«Вони з другом Сергієм після того, як той закінчив 11-й клас, пішли на Дунай на пляж. І той на його очах почав тонути. Артемій нічого не міг вдіяти, бо вони обоє не вміли плавати. Сергій потонув буквально за метр від нього. В Артемія був стрес, він бігав по пляжу і дуже сильно плакав. Потім він навіть на похорон не прийшов, була тільки його мама. Можливо, це теж сильно вплинуло на хлопця», – припускає вона.

Артемія запам’ятали як товариського та доброзичливого хлопця. Кажуть, що вчився він сумлінно і жодними поганими вчинками не відзначався.

Щоправда, хлопець мав загострене почуття справедливості. Якщо щось було несправедливо, то він обстоював власну думку і доводив свою позицію. Міг образитися, якщо до нього не дослухалися. Але загалом враховували його думку, адже хлопець умів переконувати.

Пояснити вчинок Артемія Рябчука у селі не можуть. Там вважають, що трагедія з його другом теж могла якось на нього вплинути. Але причини, через які він відкрив вогонь по товаришах по службі, має з’ясувати слідство.

Нагадємо, Артему Рябчуку загрожує довічне ув’язнення, а проти керівництва Нацгвардії України відкрито кримінальне провадження за фактом службової недбалості, яка могла стати причиною трагедії у Дніпрі.