Кременчужани Владислав Іваніна та Ерік Шевченко завоювали медалі на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

Кременчужани Владислав Іваніна та Ерік Шевченко завоювали медалі на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби | Oblnews - Новини Полтаської області

В активі наших спортсменів Полтавщини «золото» та «бронза»

Днями у Запоріжжі відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юніорів пам’яті Євгена Трухіна. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини й двоє з них повернулися з медалями.

Кременчужанин Владислав Іваніна переміг у ваговій категорії до 72 кг. Він переміг молдаванина Валентина Паскару, литовця Бенаса Мікевічуса та харків’янина Тунара Гасумова. У фіналі Владислав здолав столичного борця Еріка Меліка-Казаряна. Владислав не лише переміг у своїй категорії, а й отримав приз кращого спортсмена змагань.

Третє місце у ваговій категорії 60 кг виборов Ерік Шевченко. Він у першій сутичці переміг Андрія Івасіва з Рівного, але у другому поєдинку поступився майбутньому переможцеві, білорусу В’ячеславу Жегалову. Потім Ерік у втішній сутичці переміг харків’янина Віктора Погончука, і у поєдинку за «бронзу» здолав Артура Гербича з Білої Церкви.

До змагань спортсменів готував тренер Сергій Бузько.

Джерело: Полтавщина Спорт