У Полтаві створять медичне містечко для родичів пацієнтів лікарні імені Скліфосовського

У Полтаві створять медичне містечко для родичів пацієнтів лікарні імені Скліфосовського | Oblnews - Новини Полтаської області

Для створення медичного містечка у Полтаві реконструюють обласну лікарню імені Скліфосовського та обласну дитячу лікарню.

«Триває активна робота щодо відновлення дитячої лікарні та дорослої обласної лікарні. Зараз виконують ремонтні роботи у дитячій лікарні, яка розташована біля хірургічного корпусу. Роботи не припиняються. Також розроблені 15 проєктів на всі будівлі, які розташовані в дитячій та обласній лікарні. Вони всі подані до Офісу Президента та включені до програми щодо відновлення лікарень. Фінансувати їх будуть переважно державним коштом», — повідомив виконувач обов’язків голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

За словами Дмитра Луніна, на території медичного містечка планують створити хостел для родичів пацієнтів, яким надають допомогу в лікарні. Вони зможуть перебувати там під час відвідування хворих, якщо не мають можливості зупинитися на ночівлю в Полтаві.

Про намір створити медичне містечко в Полтаві торік повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

«Ми починаємо повномасштабну реконструкцію обласних лікарень по всій країні та в Полтаві. Це доросла і дитяча обласні лікарні. Не просто реконструкція одного корпусу чи закупівля техніки, а повна реконструкція усіх будівель цих лікарень і оновлення технічного парку. Це дороговартісний проєкт, але ми розуміємо, що повинні отримати в кожному регіоні так зване медичне містечко, тобто найголовнішу дорослу і дитячу лікарню», — повідомив Кирило Тимошенко.