У Полтаві засудили чоловіка, який повідомив поліції про замінування будинку, аби потрапити до власної квартири

У Полтаві засудили чоловіка, який повідомив поліції про замінування будинку, аби потрапити до власної квартири | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві засудили містянина, який в стані алкогольного сп’яніння повідомив до поліції, що його квартира замінована.

Полтавець отримав рік іспитового строку, який бувши нетверезим і не маючи можливості потрапити до квартири де він проживав, повідомив до поліції про замінування будинку. Відповідний вирок ухвалив Ленінський районний суд Полтави.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

За інформацією реєстру, 25 грудня 2021 року близько 9:50 обвинувачений перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, намагався потрапити до квартири, співвласником якої він є, та забрати свої речі. Після того, як квартиронаймачки відмовилися віддати чоловікові його речі, він повідомив оператору 102 про підготовку вибуху у другому під’їзді будинку.

Дії чоловіка кваліфікували за ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) ККУкраїни. Йому призначили два роки позбавлення волі та звільнили від відбування основного покарання з іспитовим строком.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.