У березні в новій полтавській «Акварені» проведуть перші змагання з плавання

У березні в новій полтавській «Акварені» проведуть перші змагання з плавання | Oblnews - Новини Полтаської області

Новий спорткомплекс «Акварена» в Полтаві, збудований за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», став одним із найбільших спортивних об’єктів області. За площею вся будівля розміром із футбольне поле – понад 7,8 тисяч метрів квадратних. У ній уже в березні планують провести перші змагання з плавання. Про це розповів т.в.о голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

«Понад 10 років басейн на Петра Юрченка був класичним полтавським довгобудом. Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» дала йому шанс на життя. Менше року знадобилося, щоб повністю завершити роботи, – розповів Дмитро Лунін. – Це перший об’єкт олімпійського зразка, збудований за 30 років незалежності України, і збудований він саме в Полтаві».

В одній споруді є басейни для плавання: основний на вісім доріжок, довжиною 50 метрів та 25-метровий тренувальний басейн на три доріжки. Також є спортивний зал, кімнати відпочинку, тренерські приміщення та SPA-зони.

«Ми вже подали документи на введення спорткомплексу в експлуатацію, а на найближчій сесії будівлю має взяти на баланс Полтавська обласна рада, – зауважив Дмитро Лунін. – На початку березня плануємо провести в «Акварені» чемпіонат області з плавання, а наприкінці – чемпіонат України з плавання серед юнаків».

Очільник області додав, що в «Акварені» зможуть тренуватися плавці, спортсмени з водного поло, триатлону, веслувальники, борці та боксери.