У лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» триває капітальний ремонт відділення травматології

У лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» триває капітальний ремонт відділення травматології | Oblnews - Новини Полтаської області

У лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» зроблено ремонт стерилізаційного відділення  та придбане сучасне медичне обладнання.  Встановлено нову сучасну водоочисну установку,  завдяки якій проводиться підготовка води для проведення стерилізації  матеріалів, білизни, серветок. Облаштовано новий кабінет для ультразвукової діагностики, зроблено ремонт приміщення та встановлено новий апарат УЗД.

Зроблено ремонт у  гнійно-септичній частині хірургічного відділення лікарні, ремонт якого не проводився  з моменту будівництва лікарні. Тут капітально відремонтовані санвузли, коридор та палати, придбано нові меблі та медичний інвентар. До відділення проведено киснепроводи, тепер у всіх  палатах є кисневі точки,  що дає можливість надавати хворим кисневу підтримку.

На завершальному етапі ремонтні роботи і  у клініко-діагностичному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька». Тут виконано капітальний ремонт приміщень, встановлено нові вікна і двері, проведено нові системи водовідведення та електропостачання.

Наразі триває капітальний ремонт  відділення травматології.

Директор КНМП «Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» Оксана Корлякова зазначає, що на сьогоднішній день у травматологічному відділенні  вже проведено заміну електромереж, мереж водопостачання, теплопостачання, заведено всі основні комунікації, проводиться чорнова штукатурка стін. Після реконструкції кожна палата буде обладнана туалетом та умивальником, а деякі  будуть з душовими.

Кременчуцька міська рада