У Миргороді біля супермаркету сталася бійка чоловіка з юнаком та неповнолітньою дівчиною: поліція розшукує очевидців події

У Миргороді біля супермаркету сталася бійка чоловіка з юнаком та неповнолітньою дівчиною: поліція розшукує очевидців події | Oblnews - Новини Полтаської області

Відео із зафільмованим фактом бійки чоловіка з юнаком та дівчиною на вході до одного із супермаркетів у центрі Миргорода поліція виявила у відкритих спільнотах соціальних мереж під час моніторингу. Виявлену інформацію невідкладно зареєстрували, встановили обставини та надали правову оцінку діям учасників події.

Працівники відділу превенції спільно з дільничним офіцером поліції з’ясували, що подія відбулася 26 січня, близько 20-ї години. На виході із супермаркету між чоловіком, 18-річним юнаком та 16-річною дівчиною виник раптовий конфлікт, а потім бійка.

Правоохоронці опрацювали інформацію та зібрані матеріали. За даним фактом відомості внесені до ЄРДР за частиною 2 статті 296 (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, вчинені групою осіб) КК України.

Окрім того, відносно юнака та неповнолітньої дівчини складено два протоколи:

  • за появу у громадському місці у п’яному вигляді (частина 1 статті 178 КУпАП);
  • за доведення неповнолітньої до стану сп’яніння (180 КУпАП).

Водночас поліція здійснює заходи щодо встановлення особи чоловіка, якому на відео молодь завдає ударів, супроводжуючи свої дії нецензурною лайкою. Станом на 2 лютого чоловік не звертався ані до поліції, ані до лікарні.

Поліція зазначає, якщо Ви стали очевидцем події або у Вас є інформація, що допоможе відновити обставини події та встановити особу третього учасника конфлікту, просимо повідомити її до Миргородського райвідділу поліції за номерами: 0996576303 або (05355) 5-24-50 (чергова частина Миргородського РВП).

ГУНП у Полтавській області