Чахохбілі, кускус та куліш з м’ясом: затвердили нове меню у школах на Полтавщині

Чахохбілі, кускус та куліш з м’ясом: затвердили нове меню у школах на Полтавщині | Oblnews - Новини Полтаської області

Школи Полтавщини повністю перейшли на нове меню. Тепер серед страв можна побачити більше овочів з соусом «Бешамель», чахохбілі, узвар без цукру тощо, — за інформацією їдальні однієї зі шкіл Полтавщини.

У сезонному зимовому меню обрахували енергетичну цінність страв для учнів різного віку й компонують різні страви на тиждень. Для учнів готують ліниві вареники з сиром, гуляш з кмином, картопляне пюре з орегано, чай з мелісою чи липою й щодня в меню є фрукти.

За регіональною програмою «Дітям Полтавщини – якісне харчування» у Миргороді оновлюються 5 шкільних харчоблоків. Також закупили 201 одиницю техніки.

Додамо, що заклади освіти мають передбачити посаду шеф-кухаря за умови, що заклад організовує харчування самостійно. Це пов’язано з реформою шкільного харчування.

У лютому-березні планують провести дводенні тренінги з практичних та теоретичних майстер-класів для кухарів. Перші тренінги проведуть у Полтавській, Херсонській, Рівненській, Львівський та Дніпропетровській областях. Навчання для кухарів розробили з Україно-Швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я».

Чахохбілі, кускус та куліш з м’ясом: затвердили нове меню у школах на Полтавщині | Oblnews - Новини Полтаської області Чахохбілі, кускус та куліш з м’ясом: затвердили нове меню у школах на Полтавщині | Oblnews - Новини Полтаської області Чахохбілі, кускус та куліш з м’ясом: затвердили нове меню у школах на Полтавщині | Oblnews - Новини Полтаської області Чахохбілі, кускус та куліш з м’ясом: затвердили нове меню у школах на Полтавщині | Oblnews - Новини Полтаської області

За інформацією інтернет-видання «Зміст»