Підлітки 14-18 років відтепер зможуть скористатися програмою єПідтримка, — Денис Шмигаль

Підлітки 14-18 років відтепер зможуть скористатися програмою єПідтримка, — Денис Шмигаль | Oblnews - Новини Полтаської області

Підлітки зможуть витрачати кошти на спорт, кіно, театри, подорожі, а також на освітні курси, шкільне приладдя та канцелярські вироби.

«Уряд сьогодні розширив ініціативу Президента. Також скористатися програмою єПідтримка відтепер зможуть повністю вакциновані підлітки віком від 14 років», – зауважив Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, люди віком від 60 років вже витратили понад 132 млн грн на лікарські засоби за 9 днів після розширення програми. Загалом у межах єПідтримки українці витратили 2,3 млрд грн.

Денис Шмигаль підкреслив, що Уряд продовжує працювати над подальшим розвитком програми, зокрема поширенням її дії на комунальні послуги.

Крім того, Кабінет Міністрів підтримав протокольне доручення Міністерству економіки, Міністерству соціальної політики та Міністерству цифрової трансформації протягом тижня напрацювати рішення, яке надасть можливість вакцинованим людям з інвалідністю І та ІІ групи купувати в межах програми лікарські засоби

Урядовий портал