Полтавський, Кременчуцький, Миргоролський та Лубенський райони: графік виїзду мобільних бригад для вакцинації вразливих груп населення від COVID-19

четвертий центр масової вакцинації

У лютому 2022 року на території Полтавської області працюватимуть виїзні мобільні бригади для вакцинації вразливих груп населення від COVID-19.

Про місце та час проведення щеплень жителів населених пунктів буде повідомлено додатково уповноваженими на це особами.

Полтавський район:

Білицька селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Марківка;
  • 05.02.2022 – с. Трояни;
  • 06.02.2022 – с. Прогрес;
  • 07.02.2022 – с. Вишневе.

Великорублівська сільська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Маловидне;
  • 07.02.2022 – с. Козлівщина.

Диканська селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 с. – Діброва;
  • 05.02.2022 с. – Чернещина;
  • 06.02.2022 с. – Петро-Давидівка;
  • 07.02.2022 с. – Ландарі.

Зіньківська міська територіальна громад:

  • 04.02.2022 – с. Матяші;
  • 05.01.2022 – с. Дамаска.

Кобеляцька міська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Придніпрянське;

Коломацька сільська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Мале Ладижине;
  • 05.02.2022 – с. Олексіївка;
  • 06.02.2022 – с. Рубанівка;
  • 07.02.2022 – с. Сонячне.

Котелевська селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Михайлівка Перша;
  • 05.02.2022 – с. Чернещина;
  • 07.02.2022 – с. Млинки.

Ланнівська сільська територіальна громада:

  • 07.02.2022 ­ с. Нижня Ланна.

Мартинівська сільська територіальна громада:

  • 04.02.22 – с. Білухівка.

Мачухівська сільська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Миколаївка;
  • 05.02.2022 – с. Судіївка; 07.02.2022 – с. Снопове.

Михайлівська сільська територіальна громада:

  • 04.02.2022 –­ с. Кованьківка;
  • 05.02.2022 ­ – с. Рунівщина;
  • 06.02.2022 – с. Мар’ївка.

Опішнянська селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 ­– с. Карабазівка;
  • 06.02.2022 – с. Мисики;
  • 07.02.2022 – с. Міські Млини.

Полтавська міська територіальна громада:

  • 05.02.2022 – ­ АЗПСМ №1,вул. Європейська,101 Вороніна.

Решетилівська міська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Лиман Другий;
  • 05.02.2022 ­– с. Потічок;
  • 07.02.2022 – с. Нова Михайлівка.

Скороходівська селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Первозванівка;
  • 07.02.2022 – с. Петрівка.

Терешківська сільська територіальна громада:

  • 05.02.2022 – с. Микільське;
  • 06.02.2022 – с. Головач;
  • 07.02.2022 – с. Лукищено.

Чутівська селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Лозуватка;
  • 07.02.2022 – с. Новофедорівка.

Щербанівська сільська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Гора;
  • 05.02.2022 ­ с. Тютюнники;
  • 06.02.2022 – с. Великий Тростянець;
  • 07.02.2022 – с. Щербані.

Кременчуцький район

Глобинська міська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Сіренки;
  • 05.02.2022 – с. Романівка;
  • 07.02.2022 – с. Лукашівка.

Градизька селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Набережне;
  • 07.02.2022 – с. Гриньки.

Кам’янопотоківська сільська територіальна громада:

  • 06.02.2022 – с. Чечелеве;
  • 04.02.2022 – с. Новоселівка;
  • 05.02.2022 – с. Чикалівка.

Козельщинська селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Улинівка;
  • 05.06.2022 – с. Сушки;
  • 07.02.2022 – с. Пригарівка.

Кременчуцька міська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – м. Кременчук.

Новогалещинська селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Піски;
  • 07.02.2022 – с. Бутенки.

Оболонська сільська територіальна громада:

04.02.2022 – с. Іванівка.

Омельницька сільська територіальна громада:

04.02.2022 ­ с. Щербаки;

07.02.2022 – с. Радочини.

Піщанська сільська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Донівка;
  • 05.02.2022 – с. Мирне;
  • 07.02 2022 – с. Майбородівка.

Пришибська сільська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Роботівка;
  • 07.02.2022 – с. Криничне.

Семенівська селищна територіальна громада:

  • 05.02.2022 – с. Новоселиця;
  • 07.02.2022 – с. Очеретувате.

Миргородський район

Білоцерківська сільська територіальна громада:

  • 04.02.2022 –­ с. Поділ;
  • 07.02.2022 ­ с. Бірки.

Великобагачанська селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Широке;
  • 07.02.2022 – с. Якимове.

Великобудищанська сільська територіальна громада:

  • 04.02.22 – с. Тепле.

Гадяцька міська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Харківці.

Гоголівська селищна територіальна громада:

  • 07.02.2022 – с. Михайлівка.

Краснолуцька сільська територіальна громада:

  • 07.02.2022 – с. Ціпки.

Лютенська сільська територіальна громада:

  • 04.02.22 – с. Соснівка.

Петрівсько-Роменська сільська територіальна громада

  • 04.02.22 – с. Ручки.

Сергіївська сільська територіальна громада:

  • 04.02.22 – с. Вирішальне;
  • 07.02.22 – с. Качаново.

Шишацька селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Чернишівка;
  • 07.02.2022 – с. Маслівці.

Лубенський район

Гребінківська міська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Короваї;
  • 07.02.2022 – с. Кулаженці.

Оржицька селищна територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Онішки;
  • 05.02.2022 – с. Полуніївка;
  • 06.02.2022 – с. Райозеро;
  • 07.02.2022 – с. Чмихалове.

Пирятинська міська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Вишневе;
  • 07.02.2022 – с. Малютинці.

Хорольська міська територіальна громада:

  • 04.02.2022 – с. Мелюшки;
  • 05.02.2022 – с. Грушине.