Був у стані шоку: чоловіка, який вбив людину у торговельного центрі Полтави, триматимуть під вартою

Був у стані шоку: чоловіка, який вбив людину у торговельного центрі Полтави, триматимуть під вартою | Oblnews - Новини Полтаської області

Чоловіка, якого підозрюють у вбивстві людини у торговельного центрі Полтави, взяли під варту.

Анатолій Сурков, якого підозрюють, у вбивстві чоловіка у торговельного центрі, буде під вартою. Такий запобіжний захід 7 лютого 2022 року йому призначила суддя Октябрського райсуду Полтави Алла Чуванова. 

63-річний полтавець буде під вартою протягом двох місяці – до 5 квітня. Про такий запобіжний захід клопотав прокурор Микола Дубинка. Захисниця підозрюваного Ірина Гайтота просила про цілодобовий домашній арешт. Такий же запобіжний захід просив і сам підозрюваний. Свою вину він визнав. У суді Анатолій Сурков сказав, що був у стані шоку, а умислу вбивати не мав.

Адвокатка Ірина Гайтота повідомила, що поки апеляцію на це рішення подавати не будуть.

Нагадаємо, 5 лютого близько 12:30 поблизу розрахункових кас супермаркету чоловік ножем поранив двох чоловіків віком 38 та 37 років. Останній від удару ножем у груди помер на місці. Іншому медики надали допомогу. Підозрюваного затримали на місці події.

Кримінальне провадження розпочали за статтею «Умисне вбивство» (частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України) та «Замах на умисне вбивство» (частина 2 статті 15 і пункт 1 частина 2 статті 115 Кримінального кодексу України). Санкція – позбавлення волі від 10 до 15 років.

Був у стані шоку: чоловіка, який вбив людину у торговельного центрі Полтави, триматимуть під вартою | Oblnews - Новини Полтаської області

За інформацією «Суспільне»