У Машівській громаді відновили роботу спортивного залу

У Машівській громаді відновили роботу спортивного залу | Oblnews - Новини Полтаської області

Після проведеного ремонту відновлено роботу спортивного залу в приміщенні сектору поліцейської діяльності №1 (смт. Машівка) Полтавського районного управління поліції. Відтепер діти, жителі громади та поліцейські матимуть належні умови для спортивних занять.

Після завершення ремонтних робіт умови для занять спортом у приміщенні перевірили: Сергій Сидоренко, селищний голова Машівської громади, В’ячеслав Іванняков, підрядник ремонтних робіт, Сергій Ярош, тимчасовий виконувач обов’язків начальника сектору поліцейської діяльності №1 (смт. Машівка) та представник місцевої газети «Промінь». 

Сергій Ярош подякував активу Машівської громади за допомогу в покращенні матеріально-технічної бази поліції та створенні належних умов для занять спортом як поліцейськими, так і місцевими дітьми.   

«Завдяки підтримці органів місцевого самоврядування селища ми маємо чудові умови для занять спортом. У нашому спортзалі щотижня, у рамках службової підготовки, проходять заняття з удосконалення тактики самозахисту та фізичної підготовки поліцейських. Також ми плануємо відновити заняття з футболу, баскетболу та волейболу для школярів Машівської громади. Сподіваюся, що нові умови сприятимуть залученню якомога більше дорослих та дітей до занять спортом» — наголосив Сергій Ярош.

Відділ комунікації поліції Полтавської області