Кременчуцькі школярі до кінця лютого вчитимуться онлайн

Кременчуцькі школярі до кінця лютого вчитимуться онлайн | Oblnews - Новини Полтаської області

Кременчуцькі школярі ще два тижні вчитимуться онлайн. Дистанційний режим роботи буде також у спортивних, культурних та позашкільних закладів.

9 лютого місцева комісія ТЕБ і НС таки відправила школярів ще на два тижні (до 25 лютого) вчитися онлайн, щоб стабілізувати ситуацію із захворюваністю. Дистанційний режим роботи буде також у спортивних, культурних та позашкільних закладів.

«У місті й досі напружена ситуація з захворюваністю. У Кременчуці циркулюють два штами коронавірусу – «Дельта» та «Омікрон», але більше інфікованих саме «Омікроном». Щоденно виявляють більше 200 нових випадків коронавірусу, серед них саме у дітей – від 10 до 30. Протягом останніх 9 днів 129 дітей захворіли на COVID-19», – повідомила Людмила Пономаренко, заступниця директора департаменту охорони здоров’я Кременчука.

Наразі вдома від коронавірусної хвороби лікується 94 дитини, а 1108 – від інших інфекцій. Крім того, у лікарні лежить 39 діток з діагнозом COVID-19. 

За словами Людмили Пономаренко, у дитячій лікарні є 60 ліжок, і були дні, коли кількість ушпиталених дітей сягала 53. Тому про всяк випадок у медзакладі розгорнули ще додатково 20 ліжок для госпіталізації маленьких пацієнтів з ковідом. 

«З 2169 працівників шкіл хворіють 520, і це 24% від загальної кількості», – повідомив Геннадій Москалик, Директор департаменту освіти Кременчука.