У Кременчуці поблизу дитячого садочка затримали чоловіка з наркотиками

У Кременчуці поблизу дитячого садочка затримали чоловіка з наркотиками | Oblnews - Новини Полтаської області
У Кременчуці на території дитячого садочка працівники поліції охорони затримали мешканця Львова, у сумці якого були наркотичні речовини. За словами затриманого, наркотики він зберігав для власного вживання.
8 лютого на території одного з дитячих садочків міста, небайдужі громадяни побачили чоловіка, який підозріло себе поводив – був у неадекватному стані, лаявся, нервував. Свідки цієї ситуації вирішили зателефонувати у поліцію.
Прибувши на місце події, правоохоронці виявили громадянина, який, побачивши працівників поліції, намагався втекти. Ним виявився 36-річний мешканець Львова.
Під час проведення поверхневої перевірки, у чоловіка було виявлено 4 шприци з залишками невстановленої рідини мутного кольору, дві пластини таблеток, воду для ін’єкцій, поліетиленовий пакет з синьою порошкоподібною речовиною та пакет з залишками білої порошкоподібної речовини. За словами чоловіка, наркотичні речовини він придбав задля власного вживання.
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу для документування вказаного факту та подальшого розгляду справи по суті.
Управління поліції охорони в Полтавській області в м. Кременчук