Зарізав знайомого, зберігав наркотики та причетний до крадіжок – у Миргороді засудили зловмисника до 8,5 років

Зарізав знайомого, зберігав наркотики та причетний до крадіжок – у Миргороді засудили зловмисника до 8,5 років | Oblnews - Новини Полтаської області

До 8,5 років засуджено 42-річного жителя Миргорода за умисне вбивство, незаконне придбання і зберігання наркотичних засобів без мети збуту та крадіжку, вчинену повторно (ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 309, ч. ч. 1, 2 ст. 185 КК України).

Наприкінці жовтня 2020 року чоловік, перебуваючи в гостях в одному із сіл Миргородського району, у стані алкогольного сп’яніння кухонним ножем завдав своєму знайомому 5 ударів, унаслідок чого потерпілий помер.

Під час обшуку в особистих речах миргородця правоохоронці виявили особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, маса якого у перерахунку на суху речовину становила понад 10 г.

У ході досудового розслідування також встановлено, що упродовж червня-липня 2020 року на території Миргорода зловмисник здійснював крадіжки особисто майна людей.

За публічного обвинувачення Миргородської окружної прокуратури вирок стосовно особи постановив Миргородський міськрайонний суд. До набрання ним законної сили чоловік перебуватиме під вартою.

Пресслужба Полтавської обласної прокуратури