Поліцейським Полтавщини вручили нові автомобілі

Поліцейським Полтавщини вручили нові автомобілі | Oblnews - Новини Полтаської області

16 лютого 4 кросовери Renault Duster від Національної поліції України вирушили до Новосанжарської, Щербанівської та Градизької тергромад.

У День національного єднання, 16 лютого, заступник начальника обласного управління поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв вручив ключі від службових автомобілів офіцерам 3-х громад, що долучилися до реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» у 2021 році.

Максим Ахрамєєв наголосив на вагомій ролі партнерських стосунків поліції з територіальними громадами, акцентувавши на спільній меті. Заступник очільника обласного Главку підкреслив: «Символічно, що саме в день єдності ми передаємо службові автомобілі поліцейським офіцерам трьох територіальних громад. Поліція й надалі плідно співпрацюватиме з територіальними громадами як єдиний механізм для створення безпекового середовища».

Голови Щербанівської тергромади Ігор Процик та Новосанжарської територіальної громади Геннадій Супрун подякували Національній поліції та МВС за допомогу в реалізації проєкту та відзначили його ефективність. Зокрема, очільник Щербанівської громади підкреслив: «Дійсно  рівень довіри до поліції виріс значно! Така співпраця потрібна в першу чергу громаді».