На території Оржицької громади Полтавщини відкрили нову поліцейську станцію

На території Оржицької громади Полтавщини відкрили нову поліцейську станцію | Oblnews - Новини Полтаської області

17 лютого заступник начальника поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв привітав депутатів, представників освіти, медицини й мешканців Оржицької тергромади з призначенням поліцейського офіцера та відкриттям поліцейської станції у селі Круподеринці. Приміщення, що слугуватиме офісом для поліцейського, де він прийматиме громадян та матиме можливість «зробити паузу» на відпочинок, розташоване на вулиці Центральній, 75.

Окрім Круподеринців поліцейський офіцер громади Тарас Ворона обслуговуватиме близько 6 тисяч населення у 5 селах громади, серед яких: Яблуневе, Савинці, Чевельча, Сазонівка, Денисівка.

«Вітаю вашу громаду з відкриттям поліцейської станції, яка слугуватиме офісом для поліцейського, де він зможе приймати мешканців із заявами та повідомленнями, а також даватиме поради з різних питань (і не тільки у сфері поліцейської діяльності)», – наголосив керівник сектору поліцейської діяльності № 1 (смт Оржиця) відділення поліції № 2 (м. Хорол) Лубенського райвідділу поліції Максим Ахрамєєв.

Заступник очільника обласної поліції доручив офіцерові об’їхати на службовому автомобілі, який він отримав від Національної поліції України, кожне село, обійти кожну домівку та познайомитися з місцевими жителями.

«Щоб люди знали до кого звертатися та на який номер телефонувати», – зауважив Максим Володимирович.

Голова Оржицької тергромади Олена Сидоренко подякувала Національній поліції за ініціативу. Вона зазначила, що в них будуть ще 2 офіцери (уточнення – громада налічує близько 16 тисяч жителів).

Анатолій Яненко, депутат селищної ради, який працює сімейним лікарем Круподеринської амбулаторії загальної практики сімейної медицини переконаний, що тісна співпраця з поліцейським, мешканцями й старостами дасть можливість більш оперативно та оптимально працювати над питаннями безпеки.

Старший лейтенант поліції Тарас Ворона впевнений, що зможе підтримувати належний порядок на ввіреній йому території. Безумовно цьому сприятиме практичний досвід поліцейського, набутий до участі в конкурсі на цю посаду. Офіцер працював дільничним, працівником сектору реагування патрульної поліції та має досвід роботи у галузі контролю за обігом зброї.

«Я зроблю все необхідне, щоб жителі громади були у безпеці!» – завірив офіцер.

На території Оржицької громади Полтавщини відкрили нову поліцейську станцію | Oblnews - Новини Полтаської області

На території Оржицької громади Полтавщини відкрили нову поліцейську станцію | Oblnews - Новини Полтаської області