На Лубенщині суд виніс вирок чоловікові, який довів 83-річну матір до самогубства

На Лубенщині суд виніс вирок чоловікові, який довів 83-річну матір до самогубства | Oblnews - Новини Полтаської області

Лубенський міськрайонний суд виніс вирок відносно 55-річного жителя Лубенського району та засудив його до 1 року 6 місяців обмеження волі з іспитовим строком на 2 роки.

Чоловіка об’єктивно обвинувачували у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 120 (Доведення особи до самогубства) та статтею 128 (Необережне тілесне ушкодження середньої тяжкості) Кримінального кодексу України.

Слідчим, за процесуального керівництва Лубенської окружної прокуратури, вдалося з’ясувати та надалі довести суду, що чоловік систематично знущався зі своєї 83-річної матері. Завдавав їй психічних страждань, позбавляв їжі та ліків, а також періодично виганяв ночувати на вулицю.

У вересні 2020 року обвинувачений у черговий раз наніс жінці тілесні ушкодження, після чого потерпіла вирішила покінчити життя самогубством. Тіло жінки виявили в озері, що в селі Новаки Лубенського району.

Під час досудового розслідування здійснено ряд слідчих дій, допитано свідків, проведено судові експертизи, зокрема і посмертну судово-психіатричну експертизу, за результатами якої вдалося підтвердити факт доведення потерпілої до самогубства.

ГУНП у Полтавській області