У Кременчуці правоохоронці затримали нелегального мігранта

У Кременчуці правоохоронці затримали нелегального мігранта | Oblnews - Новини Полтаської області

Чоловіка депортують з України до країни походження.

Встановлено, що 35-річний громадянин Російської Федерації неодноразово порушував чинне законодавство України. Після закінчення визначеного терміну чоловік втратив підстави для подальшого перебування в Україні, проживав без документів на право проживання та ухилявся від виїзду за межі держави. Окрім того, він не виконав рішення територіального підрозділу УДМС про примусове повернення із забороною в’їзду терміном на 3 роки. Мігрант офіційно на території України не працював, визначеного місця проживання не мав, а також грубо порушував громадський порядок, за що притягувався до адміністративної відповідальності.

Міграційна поліції області звернулася з поданням до Крюківського відділу у м. Кременчуці Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області про притягнення громадянина Російської Федерації до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземців в Україні та його примусове видворення до країни походження із забороною щодо подальшого в’їзду на територію України. Окрім того, за адміністративним позовом міграційної служби суд ухвалив рішення про примусове видворення порушника за межі країни.

З метою виконання судового рішення порушника міграційного законодавства поміщено до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні.

ГУНП у Полтавській області