У Полтаві міжобласні рейси працюють з перебоями, міжнародні – скасовані

У Полтаві міжобласні рейси працюють з перебоями, міжнародні - скасовані | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтавській області автобусні маршрути працюють з перебоями, а міжнародні рейси скасовані.

Триває другий день повномасштабної війни з Росією. Протягом доби Збройні Сили України дають відсіч ворогу майже по всій ділянці кордону.

У Полтаві працює комунальний і приватний громадський транспорт, залізничні вокзали та автовокзали. Сайт автовокзалу наразі не працює.

«Частину малих автостанцій ми зачинили у зв’язку із тим, що там просто немає відправлень. Що стосується центрального автовокзалу Полтави й Кременчука, то там вони працюють у штатному режимі. Рейсів небагато. В основному це внутрішньообласні. Є один рейс на Дніпро і Київ. Якщо не буде форс-мажорних ситуацій, то будемо працювати й надалі.

Дуже багато рейсів скасували всередині області. Кожну годину змінюється графік. Бувають випадки, коли перевізники спочатку говорять, що виїдуть на маршрут, а потім не виїжджають. Або навпаки, на Лубни, наприклад, говорять, що немає, а потім знайшли перевізника і він говорить, що вийде. Потім через півгодини автобус завантажили пасажирами й він поїхав. Якщо треба кудись їхати, то треба конкретно приходити на автовокзал або телефонувати на довідку. Стандартними графікам зараз майже ніхто не їде.

По міжнародному відправленню нічого немає. Рейси скасовано повністю. З Кременчука повинен один їхати, але перевізник підняв таку космічну ціну, що ніхто не поїде. Квиток можна оплатити готівкою та через безготівкові термінали», – розповів директор обласного підприємства автобусних станцій «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко інтернет-виданню «Полтавщина».