Гороскоп на 1 березня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 березня для всіх знаків зодіаку | Oblnews - Новини Полтаської області

Енергетично важкий день, протягом якого потрібно максимально дистанціюватися від неприємних людей та усунутись від будь-яких сварок та конфліктів.

З’ясування стосунків не дадуть нічого, окрім втрати дорогоцінної енергії, яка, особливо в цей непростий час, необхідна для інших – творчих – справ, а також зберігати душевну рівновагу – це максимум того, що ви можете зробити сьогодні.

Овен (21.03 – 20.04)

Небажано розпочинати реалізацію нових проєктів та ухвалювати важливі рішення, найкраще зайнятися давно розпочатими, але з якоїсь – об’єктивної чи суб’єктивної – причини завислими справами.

Телець (21.04 – 21.05)

З грошима варто звертатися максимально обережно — почавши з незначної покупки, можна захопитися і витратити велику суму, про що згодом доведеться пошкодувати.

Близнята (22.05 – 21.06)

Від активних дій у цей час ліпше відмовитись – до хороших результатів вони все одно не приведуть, бажано провести день у тиші та спокої, а енергію витрачати економно.

Рак (22.06 – 22.07)

Під категоричною забороною перебувають плітки та інтриги на робочому місці – вони не лише завадять справам, а й створять знервовану атмосферу у взаєминах між вашими колегами.

Лев (23.07 – 21.08)

Важливо ретельно стежити не лише за вчинками, а й за словами – великий ризик в емоційному пориві сказати щось таке, що майже одразу матиме негативні наслідки.

Діва (22.08 – 23.09)

Сварка, що виникла в буквальному значенні слова на рівному місці, може призвести до серйозного конфлікту, щоб уникнути його, слід максимально скоротити спілкування з оточенням.

Терези (24.09 – 23.10)

Зустріч із друзями, які зірки рекомендують вам влаштувати, попри складний час, дозволить не впасти духом: ви зможете підтримати та підбадьорити одне одного, що в такі часи дуже важливо.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ви, як ніколи, потребуєте теплих слів і душевної бесіди, які можуть дати вам тільки близькі люди – кохана людина, найкраща подруга чи мама, тому не варто відмовлятися від спілкування з ними.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Як відомо, добрими намірами вимощена дорога в пекло: якщо не хочете, щоб вас звинуватили у всіх можливих гріхах, не втручайтеся в чуже особисте життя і не давайте непроханих порад.

Козоріг (22.12 – 20.01)

На пропозицію обійняти нову посаду або розпочати реалізацію перспективного проєкту ліпше відмовитись, особливо, якщо позитивної відповіді від вас вимагатимуть негайно.

Водолій (21.01 – 18.02)

Вихід із непростої життєвої ситуації вдасться знайти тим, хто зможе поглянути на обставини, що склалися, під новим, незвичним кутом зору – звичні шляхи позитивного результату не дадуть.

Риби (19.02 – 20.03)

Попри те, що професійні справи спочатку підуть без особливих перешкод та ускладнень, розслаблятися, займаючись ними, не варто – потрібно бути готовими до будь-яких несподіванок.