За кілька годин поліцейські спільно з небайдужими полтавцями зібрали тонну необхідних речей для людей, які через війну опинилися у скруті

За кілька годин поліцейські спільно з небайдужими полтавцями зібрали тонну необхідних речей для людей, які через війну опинилися у скруті | Oblnews - Новини Полтаської області

Відучора до Притулку для жінок Благодійної організації «Світло надії», який прихистив евакуйовані родини, волонтери передали необхідну кількість речей першої потреби. Сьогодні, завдяки щиросердності місцевих жителів,  кількість гуманітарної допомоги збільшилася вже втричі.

Раніше ми писали, що полтавські поліцейські спільно з підприємцями, спортсменами та громадськістю зібрали необхідне для жінок з дітьми, яких війна змусила полишити власні домівки, менше ніж за добу. Також ми оприлюднили список речей, потрібних для створення мінімального комфорту ще у двох приміщеннях, що планують відкрити додатково.

Наталія Нечепуренко, уповноважена з дотримання прав людини  в поліцейській діяльності на Полтавщині, зауважила, що зібраних речей вистачить не тільки евакуйованим, але й людям, що опинилися у складних життєвих обставинах.

«Ми радо допоможемо кожному, кому потрібна допомога. Для цього слід зв’язатися з представниками Благодійної організації та повідомити про нагальні потреби. Мова не тільки про харчі, одяг та предмети побуту, але й про «дах над головою», – пояснила омбудсменка.

Телефонний номер для отримання вичерпної інформації: 0500641747.

Вдячні за реальну підтримку та людяність учням, батькам і тренерам спортивного клубу ТАНСЕЙ (TanseyDojo), школярам та батькам Полтавської загальноосвітньої школи № 9, полтавським підприємцям та мешканцям Полтави.

Відділ комунікації поліції Полтавщини