На Полтавщині пройшов тренінг по наданню першої психологічної допомоги населенню

На Полтавщині пройшов тренінг по наданню першої психологічної допомоги населенню | Oblnews - Новини Полтаської області

1 березня психологи Головного управління  відгукнулися на запит професійної  спільноти Полтавського осередку  Української спілки психотерапевтів, Кременчуцького осередку позитивної психотерапії та провели очні та заочні тренінги першої психологічної допомоги.

Учасники з великою вмотивованістю  зосередились на практичних соціальних та емоційних областях допомоги, що передбачено саме посібником  працівників на місцях. Першочерговим завданням помічників являється задоволення базових потреб, поінформованість стосовно безпечних та небезпечних місць, встановлення зв’язку людини з сім’єю, друзями, соціальною підтримкою.

Психологинею Юлією Фалєєвою онлайн надані рекомендації для понад 100 онлайн-учасників стосовно особливостей поводження людей в умовах  тривоги, невизначеності, паніки. 

Також особливо детально розглянуті особливості надання допомоги дітям з хронічними захворюваннями, обмеженими фізичними, психічними можливостями.

Психологинею Тетяною Ватульовою за можливості безпосередньої зустрічі учасників  відпрацьоване моделювання та долучення людей до отримання інформації і практичної допомоги в групах. 

Зважаючи на професійний досвід психологів, тренери запропонували обговорення та обмін короткочасними техніками, які  швидко змінюють стан та сприяють стабілізації.

Тренінг об’єднав психологів, сприяв підвищенню рівня психологічного комфорту учасників, які збагатилися  знаннями та покращили  впевненість у тому, що говорити і робити при наданні першої психологічної допомоги.