Підтримка та допомога рятувальникам України, ми завжди це пам’ятатимемо!

Підтримка та допомога рятувальникам України, ми завжди це пам’ятатимемо! | Oblnews - Новини Полтаської області

Друг пізнається в біді. Вже понад 160 годин Україна і весь український народ тримає оборону від підступного і цинічного нападу Росії та Білорусії, а кожна година, це втрачені життя наших дітей, жінок та захисників. 

Впродовж семи днів війни Росія знищила сотні об’єктів транспортної інфраструктури, житлових будинків, лікарень та дитячих садків. За цей час вже загинуло понад 2000 українців, не рахуючи наших захисників. Сьогодні основні зусилля Державної служби з надзвичайних ситуацій України направлено на порятунок людей.  Нам вдалося зберегти життя більш ніж 150 осіб ліквідувати понад 400 пожеж, які виникали після ворожих обстрілів, евакуювати понад 500 людей. Піротехніки знешкодили 416 вибухонебезпечних предметів.

На жаль, при виконанні завдань загинуло 10 рятувальників та 13 отримали травми. В цей складний час для України руку допомоги надає сусідня держава-побратим Польща! На сьогодні завершується процес передачі для ДСНС України семи одиниць сучасної пожежно-рятувальної техніки, яка негайно надійде на озброєння нашим рятувальникам. Дякуємо колегам та добрим сусідам за підтримку та допомогу, ми завжди це пам’ятатимемо!!!

#StopRussianAggression #ДСНС #Служба_порятунку #rescue #допомогадснс #emergency

ДСНС України