На Полтавщині правоохоронці минулої доби перевірили понад 600 підозрілих осіб

На Полтавщині правоохоронці минулої доби перевірили понад 600 підозрілих осіб | Oblnews - Новини Полтаської області

Працівники територіальних підрозділів поліції Полтавщини протягом 7 лютого виявили 611 підозрілих осіб, більшість з яких порушили обмеження комендантської години. 11 громадян були доставлені до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.

Важливо знати, що за державну зраду (стаття 111 КК України) та диверсію (стаття 113) в умовах воєнного стану передбачене кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна. Винні у вчиненні цих злочинів особи не підпадають під амністію.

Поліція закликає громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських укріплених контрольно-пропускних пунктів.

На Полтавщині категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях з 19:00 до 06:00. Виняток – необхідність дістатися до сховища під час тривоги! Обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

ГУНП у Полтавській області