У Полтаві нетверезий водій у комендантський час намагався втекти від військових

У Полтаві нетверезий водій у комендантський час намагався втекти від військових | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві нетверезий водій вантажного автомобіля Mercedes проігнорував вимогу військовослужбовців про зупинку, намагався втекти з місця події та грубо порушив Правила дорожнього руху.

Близько 1-ї ночі, 8 березня, на одній з вулиць Полтави водій вантажного автомобіля Mercedes не виконав вимоги військовослужбовців про зупинку та повернув на вулицю з одностороннім рухом, порушивши заборону здійснення руху у цьому напрямку.

Розцінивши дії водія, як потенційну загрозу безпеці військових та громадян, військовослужбовці застосували зброю. Чоловік намагався втекти з місця події, однак його швидко затримали на сусідній вулиці оперативники обласного Главку поліції спільно з патрульними поліцейськими.

Порушником виявився місцевий житель. Встановлено, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Нині правоохоронні органи встановлюють обставини події та перевіряють чоловіка на причетність до співпраці з ворогом та участь в диверсійній діяльності».

Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил.

ГУНП у Полтавській області