Обидва етапи евакуації з Сум завершилися успішно

Обидва етапи евакуації з Сум завершилися успішно | Oblnews - Новини Полтаської області

Обидва етапи евакуації з Сум завершились успішно. Близько 5 000 людей та більше 1 000 приватних авто вже в безпеці. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін зазначив, шо першу евакуаційну колону з Сум Полтава прийняла ввечері 8 березня, друга ж колона прибула близько 3 години ночі 9 березня.

«Евакуйовані із Сум далі поїхали потягом до Львова. Для тих, хто захотів лишитися, ми надали місця для розміщення. Перша колона – 22 автобуси, переважно зі студентами з Індії та Китаю. Друга евакуаційна колона складалася з 50 автобусів. Це наші жінки та діти. Разом із другою колоною також вийшли 800 приватних машин. Загалом це близько 5 тисяч людей», – розповів Дмитро Лунін.

Гуманітарний коридор для Сум був відкритий 8 березня з 10:00 до 21:00. Евакуація відбувається за маршрутом Суми – Голубівка – Лохвиця – Лубни – Полтава. Процес контролювали Офіс Президента України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Полтавська та Сумська обласні військові адміністрації.