На Полтавщині мобілізвано 9 тисяч військовозобов’язаних

На Полтавщині мобілізвано 9 тисяч військовозобов’язаних | Oblnews - Новини Полтаської області

За 13 днів у Полтавській області було мобілізовано 9 тисяч військовозобов’язаних. За цей час були укомплектовані підрозділи територіальної оборони та сформований окремий стрілецький батальйон.

24 лютого Указом Президента України було оголошено загальну мобілізацію. В першу чергу були укомплектовані підрозділи територіальної оборони, до яких за добу до того було розпочато призов резервістів.

Також на Полтавщині було сформовано окремий стрілецький батальйон. Паралельно з тим для відбиття російського вторгнення розпочали доукомплектовуватися до штатів воєнного часу військові частини Збройних сил України.

На сьогодні мобілізація триває. Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Полтавщини вже призвали понад 9 тисяч військовозобов’язаних. Це приблизно стільки ж скільки було призвано в ході шести черг часткової мобілізації у 2014-2015 роках.

Мешканці Полтавщини мають змогу в будь-який день прибути до ТЦК та СП за місцем проживання, не очікуючи на повістку, і стати на захист України зі зброєю в руках.

Контакти Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Полтавської області:

  • м. Полтава, вул. Шевченка, 78а; тел.: 0532-60-81-89, 0532-56-27-92.

Контакти Полтавського об’єднаного міського ТЦК та СП:

  • м. Полтава, вул. Дмитра Коряка, 4а; тел.: 0532-60-82-84.

Пресслужба Полтавського обласного ТЦК та СП