Вийшов у магазин, запакували і завантажили у самоскид: путінський вояка розповів, як потрапив на війну в Україну

Вийшов у магазин, запакували і завантажили у самоскид: путінський вояка розповів, як потрапив на війну в Україну | Oblnews - Новини Полтаської області

Полонений окупант у ході допиту розповів про примусову мобілізацію на окупованих територіях Донбасу та підготовку військових підрозділів РФ.

Відео його допиту виклали у Державній службі спецзв’язку України.

“Це відео з бойовиком так званої “ЛНР” покаже всю суть політики окупантів та професіоналізму “суперпотужної армії РФ”, – зазначили у відомстві.

Так, полонений окупант розповів, що воювати в Україні у складі підрозділів РФ мешканців окупованих територій забирають прямо на вулицях та доставляють до військкоматів у самоскидах.

“Вийшов у магазин за продуктами, мене запакували прямо на вулиці і привезли до якоїсь будівлі. Потім завантажили в самоскиди і з іншими повезли далі”, – розповів він.

Також він зазначив, що жодної військової підготовки він не проходив.

“Сказали воювати. Але коли почався обстріл, я з іншими заліз у танк і ховався. Стріляти не стріляв – бо не вмію навіть”, – додав полонений.

Раніше у мережі було опубліковано відео дзвінка полоненого росіянина матері, під час якого він заявив, що російські військові на території України зовсім не миротворці, а окупанти.

За інформацією Інтернет-видання «Апостроф»