10 березня відкриваються гуманітарні коридори з Сум, Тростянця та Краснопілля до Полтави

10 березня відкриваються гуманітарні коридори з Сум, Тростянця та Краснопілля до Полтави | Oblnews - Новини Полтаської області

10 березня продовжать роботу три гуманітарних коридори з Сумської області. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«10 березня працюватимуть три гуманітарні коридори з Сумської області: з Тростянця та з Краснопілля через Суми, Ромни, Лохвицю, Лубни до Полтави, а також безпосередньо з Сум. Люди виїжджатимуть як автобусами, так і власними автівками. Евакуація безкоштовна», ¬ зауважив Дмитро Лунін.

За його словами, автобусами з Сум будуть вивозити виключно вагітних жінок та жінок із дітьми, дітей, літніх людей та людей з інвалідністю.

Загалом о 9-й годині ранку 10 березня відкриваються три гуманітарні коридори для евакуації жителів з міст Суми, Тростянець та Краснопілля до Полтави:

  • Тростянець-Полтава: Тростянець — Суми — Голубівка — Вільшана — Недригайлів — Коровинці — Ромни — Андріяшівка — Лохвиця — Лубни — Полтава. Люди поїдуть частково на автобусах, частково на власному транспорті.
  • Краснопілля-Полтава: Краснопілля — Верхня Сироватка — Суми — Голубівка — Вільшана — Недригайлів — Коровинці — Ромни — Андріяшівка — Лохвиця — Лубни — Полтава. Люди поїдуть частково на автобусах, частково на власному транспорті.
  • Суми-Полтава: Суми — Голубівка — Вільшана — Недригайлів — Коровинці — Ромни — Андріяшівка — Лохвиця — Лубни — Полтава. З Сум люди виїдуть на власному транспорті, а з Полтави будуть відправлені автобуси для вивозу людей, які не мають особистого транспорту.