Дітей із Харківщини, яких тимчасово поселили на Полтавщині, відвозять на захід країни

Дітей із Харківщини, яких тимчасово поселили на Полтавщині, відвозять на захід країни | Oblnews - Новини Полтаської області

Дітей із Харківщини, яких тимчасово поселили на Полтавщині, відвозять на захід країни.

Понад 100 дітей, яких через обстріли на Харківщині привезли до Полтавської області, 10 березня автобусами відвозять на захід України. Усі вони із дитбудинків.

За словами директора одного з дитбудинків, їх перевозять до більш безпечних місць, які не межують з областями, де тривають активні бої.

“Це діти з трьох будинків дитини міста Харкова, десь біля 120 дітей. Ми тут знаходилися чотири доби, і зараз ми їдемо далі. Куди? На Західну Україну, далі побачимо”, – говорить директор будинку дитини із Харкова Костянтин Землянський.

“Це були діти від місяця і до 7 років. Були діти складні, з особовими освітніми потребами. Із моменту їх приїзду у садочок дітей оперативно перенесли в садочок, розселили. Дякуючи волонтерам, а також жителям мікрорайону, вони знесли ліжечка, принесли багато необхідних підгузків, пляшечок, одягу”, – каже директорка дитсадка у Щербанівські громаді Лариса Кирячок.

Із дітьми поїхав і персонал, який супроводжував вихованці із Харківської області, а ще волонтери з Полтавщини.