На Полтавщині збирають буржуйки та речі для Охтирки, яка залишилася без тепла та світла

На Полтавщині збирають буржуйки та речі для Охтирки, яка залишилася без тепла та світла | Oblnews - Новини Полтаської області

Мешканців Зінькова просять надавати допомогу Охтирці буржуйками, теплими речами, устілками, кариматами, носками та дитячим харчуванням, – повідомив міський голова Зінькова Сергій Максименко.

10 березня вже відправили один автомобіль із цими речами. Водночас Охтирка ще потребує буржуйок, дитячого харчування, носків, устілок та термобілизни.

При можливості надати буржуйки, просять телефонувати за номером: 066-877-45-15.

Нагадаємо з Сумської області до Полтави працюватимуть 3 гуманітарні коридори. З 9:00 10 березня почали діяти гуманітарні коридори за маршрутами Тростянець – Полтава, Краснопілля – Полтава, Суми – Полтава. Люди виїжджатимуть як автобусами, так і власними автівками. Евакуація безкоштовна. Автобусами з Сум вивозитимуть виключно вагітних жінок та жінок із дітьми, дітей, літніх людей та людей з інвалідністю. 

Також працюватимуть гуманітарні коридори Маріуполь – Запоріжжя, Волноваха – Покровськ, Ізюм – Лозова, Буча, Бородянка, Ірпінь – Київ.

Протягом 8 та 9 березня з Сумщини евакуювали тисячі людей

За інформацією “Зміст”