У Миргороді прохають жителів допомагати виявляти підозрілих осіб, які неофіційно приїхали до міста

У Миргороді прохають жителів допомагати виявляти підозрілих осіб, які неофіційно приїхали до міста | Oblnews - Новини Полтаської області

Протягом останніх днів до Миргородської громади переїхало чимало людей, які вимушено покидають власні домівки, рятуючи життя. Станом на 11 березня прибуло більше 1000 переселенців і люди продовжують прибувати.

Більшість із них приїхали без жодних речей. Для організації роботи з біженцями у громаді працює контактний центр, де людей реєструють, допомагають із розселенням, харчуванням та іншим, – повідомили на сайті Миргородської міськради. 

Водночас наголошують, що не всі переселенці приїжджають до міста офіційно. Багато заїжджих людей ніде не реєструються.

“Серед них — чимало чоловіків, які неофіційно орендують житло та уникають військового призову. Не виключено, що серед них можуть бути і диверсанти. Звертаємось до усіх мешканців громади з проханням проявити свідому позицію та долучитись до виявлення таких осіб. Задля уникнення самосудів зі сторони місцевого населення, наполегливо просимо — не поселяти в своїх домівках заїжджих чоловіків чи будь-які підозрілі групи осіб! У разі, якщо вам відомі конкретні факти поселення таких осіб — просимо одразу ж фіксувати їх та повідомляти поліцію (102)”, – йдеться у повідомленні.