За програмою «Мільйон продуктових наборів» до людей попрямували вже 75 000 наборів

За програмою «Мільйон продуктових наборів» до людей попрямували вже 75 000 наборів | Oblnews - Новини Полтаської області

За програмою «Мільйон продуктових наборів» до людей попрямували вже 75 000 наборів, – повідомила Марина Лазебна, Міністр соціальної політики.

Продуктові набори з продуктів тривалого зберігання отримали люди з вразливих категорій в Донецькій, Луганській, Київській та Харківській областях. 

«Ми вдячні благодійній організації «Благодійний фонд Івана Чайківського «Покрова» та особисто народному депутату Івану Чайківському, а також, безумовно, виробникам, підприємствам та людям, які долучились до забезпечення продуктовими наборами вразливих категорій людей, які проживають у зоні активних бойових дій. 

Мінсоцполітики та Мінагрополітики працюють у координації з Фондом Івана Чайківського «Покрова», який надає продуктові набори на безоплатній основі для задоволення найбільш критичних потреб у продовольстві.

10 березня іще 7 вагонів з більш ніж 20 тисячами наборів попрямували до Донеччини», – поінформувала Марина Лазебна.

За програмою «Мільйон продуктових наборів» на сьогодні зібрано близько 800 тон різноманітних продуктів. Це різні крупи, макарони, м’ясні та овочеві консерви, олія, цукор, борошно, печиво, повидло.    

Найбільша перешкода у доставці продуктів – це відсутність гуманітарних коридорів до місць, де ідуть найактивніші бойові дії. 

Продукти отримують люди з найуразливіших категорій. В першу чергу доставки відбуваються у області, які найбільше постраждали він воєнних дій. Обласні соціальні служби забезпечують збір потреб та доставку продуктів адресатам.

Міністерство соціальної політики України