На Полтавщині вилучили два автомобілі у нетверезих водіїв

На Полтавщині вилучили два автомобілі у нетверезих водіїв | Oblnews - Новини Полтаської області

За минулу добу на Полтавщині патрульні поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. На порушників складені адмінматеріали за статтею 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нетверезих водіїв, які керували автомобілями Audi-A6 та Subaru Forester поліцейські виявили у Полтаві та Полтавському районі.  

«Вилучені у нетверезих водіїв транспортні засоби розміщуються на майданчику тимчасового тримання до часу їх передачі для потреб оборони України. Такі дії визначаються Законом України «Про передачу, примусове відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», – зазначив Віталій Мельничук, начальник Управління патрульної поліції Полтавщини.

Нагадаємо, на Полтавщині, згідно рішення Ради оборони області, за керування транспортними засобами в стані сп’яніння конфісковуватимуть автомобілі та передаватимуть їх для фронту.

Відділ комунікації поліції Полтавщини