У Полтаві координаційний центр з поселення внутрішньо переміщених осіб працює цілодобово

У Полтаві координаційний центр з поселення внутрішньо переміщених осіб працює цілодобово | Oblnews - Новини Полтаської області

Координаційний центр з поселення внутрішньо переміщених осіб у Полтавській міській територіальній громаді працює цілодобово, 24/7.

Про це повідомили у телеграм-каналі Полтавської міської ради.

Зокрема, спеціалісти кол-центру (гаряча лінія 0800-331-787) працюють за такими напрямками діяльності, як розселення переселенців у комунальні заклади освіти (школи і дитячі садочки, ДЮСШ і ПТУ) та житло, яке безоплатно пропонують полтавці, надання консультацій внутрішньо переміщеним особам, трансфер переселенців, що прибули до Полтави до закладів освіти на поселення.

Загалом, за останню добу фахівці кол-центру прийняли 162 дзвінки на гарячу лінію 0800-331-787, обробили 170 звернень, поданих через єдину гарячу лінію у Полтавській області з надання консультацій переселенцям 0800-218-020.

Крім цього, за останню добу заселено 1368 осіб, з них – понад 100 переселенців, які прибули на залізничні вокзали і були перевезені черговими тролейбусами та автобусами до закладів освіти у комендантську годину.